PROGRAM KREATORKA©

W ciągu 9 tygodni, dołącz do sprawdzonego autorskiego procesu przełamywania schematów i odkrywania ograniczających przekonań, które powstrzymują Cię przed doświadczaniem życia z przestrzeni Twojego prawdziwego potencjału i Twojej autentyczności. 

Jeśli czujesz, że straciłaś równowagę w życiu, czujesz, że utknęłaś, jesteś zagubiona i nie wiesz jak ruszyć do przodu.
Jeśli czujesz, że nie masz już czasu dla siebie, czujesz się zmęczona, zestresowana, zniechęcona.
Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, ale to wszystko wydaje Ci się bardzo przerażające i obawiasz się opuszczenia obecnej rutyny.

Jeśli poczułaś, że to o Tobie,  ten program jest zdecydowanie dla Ciebie.

Zwłaszcza, jeśli już wcześniej próbowałaś wprowadzić zmiany w swoim życiu, podjęłaś się zmiany na tydzień lub dwa, aby po chwili z powrotem wrócić do starych wzorców. Jeśli brzmi to znajomo, ten program pomoże Ci wyeliminować przestarzałe, niechciane wzorce i w pełni przyjąć swoją autentyczną, prawdziwą Ja. 

A zatem, czy chcesz ponownie połączyć się ze swoją prawdziwą „ja” i obudzić w sobie Kreatorkę?

PROGRAM KREATORKA© to mój autorski, intensywny program wewnętrznej transformacji.

Kilka razy w roku przeprowadzam globalną społeczność kobiet przez 9-tygodniowy, głęboki program – tak abyś na nowo połączyła się z tym, kim naprawdę jesteś i miała odwagę, by przełamać swoje wzorce i ograniczające schematy, które zbudowałaś w ciągu swojego życia, a które oddzielały Cię od życia w pełni, na własnych zasadach, w przestrzeni Twojej autentyczności.

 

9 TRANSFORMACYJNYCH TYGODNI
5 DNI W TYGODNIU

JEDNA „NIE DO ZATRZYMANIA” TY

Podczas 9 tygodni wraz z innymi kobietami świata biznesu z całego świata zanurzysz się w ten holistyczny program, który pomoże Ci pozbyć się ograniczających schematów i przekonań, połączyć się na nowo ze swoją prawdziwą ja, która zawsze w Tobie była i zaczniesz budować swoją wartość, swoją wewnętrzną moc, swoją siłę i potencjał tworzenia.

 

 

Dołączając, uzyskasz dostęp do: 

  1. 9 tygodni programu: 8 tygodni x 5 dni w tygodniu, z 1 tygodniem na “przeregulowanie”  (~30h nagranych materiałów)
  2. Jednej indywidualnej sesja coachingowej po 4 tygodniu programu, celem zidentyfikowania Twoich ograniczających schematów i “przeregulowania”
  3. 8 cotygodniowych grupowych, coachingowych sesji  “check in” na żywo (łącznie ~12 godzin)
  4. Czatu społeczności KREATORKA© w aplikacji mobilnej SI AMAR gdzie możesz dzielić się swoimi doświadczeniami, wyzwaniami, wspierać się nawzajem z innymi uczestniczkami programu. 
  5. Aplikacji SI AMAR – umożliwiającej dostęp do treści programu w dowolnym czasie i miejscu
  6. Śledzenia swoich postępów – gdzie możesz śledzić np. swój poziom stresu i czasu dla siebie.
  7. Prowadzonych medytacji (8 medytacji, zawartych w programie), abyś stała się bardziej uważną, żyła w „tu i teraz” i miała wsparcie w odkrywaniu Kreatorki w sobie. 


Jesteś przeznaczona by żyć radosnym, satysfakcjonujmy, szczęśliwym życiem, a PROGRAM KREATORKA© pomoże Ci wejść na tę ścieżkę!

Jeśli czujesz, że ten program jest dla Ciebie i chcesz wziąć w nim udział, zarezerwuj 30-minutową sesję wprowadzającą. Podczas sesji porozmawiamy o Twoich wyzwaniach, oczekiwaniach i celach oraz sprawdzimy czy Twój profil pasuje do programu Kreatorka©.
Jeśli się zakwalifikujesz, zajmiemy się również wszystkimi technicznymi i administracyjnymi aspektami Twojego udziału w programie. Ze względu na bardzo spersonalizowany charakter i poziom jakości programu, wielkość grupy nie będzie większa niż 12 osób.

Poznaj mnie

Jestem akredytowaną coach ICF, certyfikowaną nauczycielką jogi RYT200 w Indiach oraz liderką biznesu z ponad 15-letnim doświadczeniem w strategii, sprzedaży, marketingu zdobytym w Brazylii, Portugalii, Holandii, na rynkach CEE, w tym w Polsce.

Na pewnym etapie swojej kariery zawodowej straciłam równowagę życiową, byłam przepracowana, zestresowana, konkurująca, stawiałam sobie poprzeczkę coraz wyżej i wyżej, bez jakościowego czasu dla siebie, poza pracą. Zajęło mi parę lat aby z tego wyjść. Jednocześnie zdałam sobie sprawę, że kobiet, które zmagają się z tym samym musi być z pewnością więcej.
I tak powstało SI AMAR – społecznościowa aplikacja mobilna „empowering” kobiety w biznesie. 

Ostatnimi laty, łącząc coaching, jogę, medytację oraz inne narzędzia, stworzyłam swoje autorskie, holistyczne podejście do tzw. fizycznego i mentalnego “wellbeing”. Podejmuję wyzwanie, aby pomagać innym kobietom świata biznesu odzyskać równowagę, tak aby mogły zacząć kreować własne życie i żyć nim na własnych zasadach, będąc w pełni prawdziwymi i autentycznymi sobą.

Program Kreatorka© jest jego kwintesencją, jest moim 9-tygodniowym autorskim programem transformacji do którego zapraszam każdą kobietę która pragnie odzyskać balans  i stać się Kreatorką swojego życia. 

Malwi Łuczyńska 

Umów się ze mną na spotkanie aby dowiedzieć się więcej

Regulamin | Polityka Prywatności