Jesteśmy tutaj, aby wspierać kobiety świata biznesu w odzyskiwaniu równowagi życiowej i wewnętrznej kobiecej mocy, integrując ich cykliczność w przestrzeni korporacyjnej, tak aby mogły zacząć w pełni wykorzystywać swój potencjał, bez lęku o narażenie swojej kariery, relacji czy domu.

Głęboko wierzymy w ogromną moc i potencjał twórczy kobiet.
Jesteśmy tutaj, aby pomóc im poszerzyć samoświadomość, myśleć perspektywą możliwości, uznać swój potencjał i swoją moc. 

Bazując na naturalnej cykliczności kobiet, wprowadzamy w życie holistyczne podejście, łącząc ciało, umysł i uwarunkowania biologiczne, poprzez coaching, mentoring, jogę, odżywianie oraz kalendarz SI AMAR – gdzie naturalny cykl biologiczny kobiet staje się dla nich sterem do planowania i realizowania codziennych aktywności. 

Czy jesteś kobietą świata biznesu… 
którą chce odzyskać balans w swoim życiu?

Jak masz znaleźć równowagę i spokój, jeśli czujesz, że jesteś pod presją?
Jeśli masz poczucie, że znajdujesz się w bardzo konkurujących i wymagającym środowisku biznesowym?
Jak masz znaleźć czas dla siebie, jeśli odnosisz wrażenie, że na nic nie masz czasu?
Czy możliwe jest znalezienie równowagi w życiu, bez narażenia swojej kariery, relacji czy domu?
I czy w ogóle warto ryzykować, jeśli to wszystko wydaje się być tak przerażające?

Jeśli którekolwiek z tych pytań, lub wszystkie, zarezonowały z Tobą, to jesteś we właściwym miejscu. 

Praca z nami pomoże Ci przełamać swoje wzorce i ograniczające schematy, które zbudowałaś przez dotychczasowe życie, dzięki czemu odzyskasz równowagę, wewnętrzną kobiecą moc i w efekcie, zaczniesz żyć na własnych zasadach, bez lęku o narażenie swojej kariery, relacji czy domu, będąc w pełni prawdziwą, autentyczną Ty. 

women in business

Poznaj założycielkę SI AMAR…

Malwi Łuczyńska – profesjonalna coach kobiet – liderek i wizjonerek biznesu, akredytowana przez International Coaching Federation ICF, certyfikowana nauczycielka jogi RYT200 w Indiach oraz liderka biznesu z ponad 15-letnim doświadczeniem w strategii, sprzedaży i marketingu zdobytym w Brazylii, Portugalii, Holandii,  na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce. 

SI AMAR jest owocem jej osobistych doświadczeń.
W pewnym momencie swojej kariery zawodowej straciła równowagę życiową, była przepracowana, zestresowana, konkurująca, stawiała sobie  porzeczkę coraz wyżej i wyżej, bez jakościowego czasu dla siebie, poza pracą. Zajęło jej parę lat aby z tego wyjść. Jednocześnie zdała sobie sprawę, że kobiet, które zmagają się z podobnymi wyzwaniami musi być z pewnością więcej.

W ciągu ostatnich kilku lat, łącząc coaching, jogę, medytację i inne narzędzia, stworzyła swoje autorskie, holistyczne podejście do tzw. fizycznego i mentalnego „wellbeing”, dedykowane kobietom w biznesie.

Podejmuje wyzwanie, aby pomagać innym kobietom – liderkom i wizjonerkom odzyskać równowagę, aby mogły zacząć kreować własne życie i żyć nim na własnych zasadach, wykorzystując swój potencjał, będąc w pełni prawdziwymi i autentycznymi sobą.

 

 

Wyobraź sobie, że jesteś częścią globalnej społeczności ambitnych kobiet, liderek i wizjonerek świata biznesu i masz bezpośredni dostęp do potężnych pomysłów, metod, taktyk, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić ogólną równowagę życiową, swoją karierę, współpracę w pracy, relacje, zdrowie czy to, jaka jesteś i jak czujesz się na co dzień, a wszystko to zachowując w sobie zdrową równowagę pomiędzy kobiecą i męską energią – SI AMAR jest Twoim kluczem do wprowadzenie prawdziwych i trwałych ulepszeń w Twoim życiu.  

Aplikację SI AMAR można pobrać bezpłatnie i pozwala ona stać się częścią społeczności SI AMAR. Stając się członkinią społeczności SI AMAR otrzymujesz dostęp 24h na dobę do materiałów coachingowych i mentoringowych na temat świadomego życia, wskazówek i taktyk dotyczących dobrego radzenia sobie w różnych sytuacjach biznesowych, praktyk uwalniania stresu, wywiadów z inspirującymi kobietami z całego świata, jogi i medytacji umożliwiających nawiązanie kontaktu z ciałem, a także spotkań na żywo społeczności w aplikacji i globalnego czatu społeczności SI AMAR.

 

 

SI AMAR jest przestrzenią umacniania kobiet.

Naszą ambicją jest połączenie kobiet świata biznesu w jedną globalną społeczność, zbudowaną na wartościach: jedności, współpracy, celebracji i mocy. 

POBIERZ BEZPŁATNĄ APLIKACJĘ SI AMAR JUŻ DZIŚ, ODZYSKAJ RÓWNOWAGĘ I ZACZNIJ KREOWAĆ ŻYCIE, KTÓREGO PRAGNIESZ!

Aby rozpocząć, wykonaj te 3 kroki: 

 • Pobierz aplikację w Apple iTunes Store lub Google Play Store
 • Zarejestruj  się przy użyciu adresu e-mail i hasła.

 • Zacznij odkrywać aplikację SI AMAR i jej zawartość. Znajdź rozwiązania dla siebie i połącz się z innymi kobietami, które są na podobnej ścieżce co Ty!

Społeczność SI AMAR 

 

Społeczność SI AMAR powstała po to, aby żadna kobieta świata biznesu nie czuła się pozostawiona sobie. 

W dzisiejszym świecie tak łatwo popaść w ograniczające schematy, rutynę, które trzymają nas w strefie „nieprzyjemnego znanego”. 

Tak wiele kobiet przechodzi obecnie przez te same wyzwania: bardzo wymagające środowisko pracy, (wewnętrzna) potrzeba udowadniania własnej wartości, konkurencja w środowisku pracy, dużo męskiej energii dążenia i osiągania, brak współpracy, stres, wysokie oczekiwania (czasem samej od siebie)  doskonałego połączenia roli ambitnej liderki biznesu z rolą wzorowej mamy, partnerki czy opiekunki domu.

Gdzie, w tym całym pośpiechu jest czas na  psychiczne i fizyczne “zaopiekowanie się sobą”, jakościowy czas ze sobą i dla siebie?

 

Społeczność SI AMAR powstała aby odpowiedzieć na te potrzeby. 

Jest to platforma wzrostu, wymiany, wsparcia i współpracy. To miejsce, w którym możesz wznieść swoje życie na kolejny poziom, z przestrzeni równowagi. To miejsce, w którym kobiety wzajemnie się wspierają i budują.

 

Dołączając do społeczności SI AMAR stajesz się częścią globalnej społeczności kobiet  – liderek i wizjonerek świata biznesu. Uzyskasz dostęp do:

 • LIVE CONSCIOUSLY – krótkich materiałów coachingowych i mentoringowych
 • GROUND YOUR MIND – wskazówek dotyczących codziennego życia biznesowego, które pomogą Ci wyeliminować stres, napięcie, presję czasu, natłok myśli i uwolnią Twój pełny potencjał
 • CONNECT WITH YOUR BODY  – praktyk uwalniających napięcie z ciała, budujących elastyczność i połączenie z własnym ciałem.
 • WOMEN INSPIRE WOMEN – rozmów z inspirującymi kobietami na całym świecie.
 • SPOTKAŃ LIVE – na żywo w aplikacji, z globalną społecznością liderek i wizjonerek.
 • CZATU 24/7– globalnego czatu społeczności łączącego Cię z innymi kobietami świata biznesu, które pragną w pełni wykorzystać swój potencjał.

DOŁĄCZ DO NAS W APLIKACJI!

Google Play App Store

Twoja Indywidualna Transformacja (YIT) ©

6 lub 12 miesięcy indywidualnej podróży, aby dokonać trwałych zmian w swoim życiu. Praca z Malwi 1:1 będzie dla Ciebie transformującym doświadczeniem.

Dlaczego?
Malwi doskonale zna wyzwania stojące przed liderkami i wizjonerkami w biznesie dzięki swojej ponad 15-letniej karierze w międzynarodowych korporacjach na całym świecie. Znajome są jej tematy presji, wysokich oczekiwań, rywalizacji, syndromu nadmiernych osiągnięć, braku równowagi i trudności w łączeniu roli ambitnej, nastawionej na karierę liderki z partnerstwem, macierzyństwem i nie tylko.

Praca z Malwi nie jest typową sesją coachingową ani terapeutyczną.

Będziecie pracować indywidualnie nad Twoimi osobistymi wyzwaniami i celami, a podejście będzie dostosowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Malwi opiera się na swoim sprawdzonym, autorskim podejściu łączącym ciało i umysł abyś osiągnęła szybką i trwałą zmianę.

 

6/12 TRANSFORMUJĄCYCH MIESIĘCY 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE 

12/24 SESJI 1:1

+ INNE BENEFITY

JEDNA NIEOGRANICZONA NOWA WERSJA CIEBIE!

W ramach Twojej Indywidualnej Transformacji (YIT©) otrzymasz:

 

 • Pakiet sesji indywidualnych online/offline
  każda po 60-75 min, co 2 tygodnie

 • Analiza Twojego wrodzonego, dominującego potencjału

 • Analiza Twoich nieadaptacyjnych schematów emocjonalnych
 • Spersonalizowana medytacja
  rozpuszczająca Twoje dominujące przekonanie ograniczające, nagrana dla Ciebie indywidualnie.

 • Materiały i narzędzia dostosowane do Twoich potrzeb
  do indywidualnej pracy pomiędzy sesjami.

 • Dostęp online  przez czat,
  dzięki czemu możesz wyjaśnić wszelkie wątpliwości, wyzwania, zadawać pytania, dzielić się sukcesami.

Dodatkowo otrzymasz:

 • bezpłatny dostęp do czatu społeczności SI AMAR 

 • Bezpłatny dostęp do treści członkowskich SI AMAR

Twoja podróż do Indywidualnej Transformacji (YIT©)  rozpocznie się 30-minutową sesją wprowadzającą, podczas której zmapujemy Twoją obecną sytuację: zidentyfikujemy bariery i określimy Twój wymarzony cel. Podczas sesji ustalimy również wszystkie techniczne aspekty wspólnej pracy. 

Twoim przeznaczeniem jest żyć życiem swoich marzeń, a naszą misją jest pomóc Ci sprawić, by Twoje marzenia stały się rzeczywistością!

Oferta dla biznesu 

Przestrzeń korporacyjna, niegdyś zdominowana przez mężczyzn, obecnie przechodzi fazę „równości płci”. Biznes potrzebuje planu działania na rzecz włączenia kobiet – liderek i wizjonerek do przestrzeni korporacyjnej, a także środowiska wspierającego wyłanianie się i integrację potencjału kobiet.

NASZA OFERTA DLA BIZNESU JEST ZAPROJEKTOWANA ABY ANGAŻOWAĆ, WSPIERAĆ I WZMACNIAĆ KOBIETY W BIZNESIE.

 

To, co obserwujemy obecnie w środowisku biznesowym i co staje się tendencją, to fakt, że większość pracowników jest mało zaangażowana w swoją pracę. Ponadto, praca zespołowa cierpi z powodu rosnącej konkurencji i braku zaufania, a kobiety w biznesie, “walcząc” o równouprawnienie, zaczynają stawać się tzw. “better men”, napędzanymi męską energią współzawodnictwa, logiki, celów, dążenia i osiągania. 

Obserwujemy, że pomimo tego, że kobiety w UE mają wyższe wykształcenie niż mężczyźni (44% w porównaniu do 34%), to nadal zarabiają mniej. Prowadzi to do sytuacji, że kobiety w biznesie „walczące” o równość zaczynają stawać się tzw. „better men”, napędzanymi męską energią konkurencyjności, logiki, celów, dążenia i osiągania, co prowadzi do wysokiego wskaźnika wypalenia zawodowego wśród kobiet, a Polska zajmuje w tym rankingu pierwsze miejsce w Europie.

Nadszedł czas, aby to zmienić.
Nadszedł czas, aby skupić się na kobietach – liderkach i wizjonerkach biznesu, na stworzeniu przestrzeni wspierającej ich rozwój, aby ich głos mógł zostać wyrażony, aby wyłoniły się ich talenty i potencjał. Nadszedł czas, aby poświęcić kobietom – liderkom i wizjonerkom w biznesie odpowiednią uwagę, aby pomóc im zarządzać swoim stanem emocjonalnym i psychicznym, zarówno w środowisku pracy, jak i poza nim.

Jesteśmy tutaj, aby z sukcesem pomóc Twojej organizacji w procesie włączania kobiet – liderek i wizjonerek do przestrzeni zarządczych, a wszystkim kobietom – liderkom w lepszym zarządzaniu swoim stanem emocjonalnym i psychicznym, aby skutecznie stawić czoła wszystkim wyzwaniom, które są nieuniknione w konkurencyjnym i dobrze prosperującym środowisku biznesowym, takim jak twoje.

Nasza oferta coachingowa i mentoringowa ma pomóc Tobie i Twoim liderkom biznesowym osiągnąć mistrzostwo w zarządzaniu swoim “mindset”, zbliżyć się do problemów, rozwiązać je i dzięki nim rozwijać się i wzrastać.

Niezależnie od tego czy chcesz pracować nad: 

 1. Efektywnym włączeniem kobiet – liderek i wizjonerek do przestrzeni zarządczych 

 2. Umacnianiem kobiet liderek w Twojej organizacji 

 3. Integracją kobiet – liderek w organizacji biznesowej

 4. Odblokowaniem pełnego potencjału kobiet – liderek 

 5. Zwiększaniem poczucia własnej wartości i samooceny wśród kobiet -liderek i zespołów zarządczych

 6.  Umacnianiem kultury współpracy wśród kobiet 
 7. Rozbudzaniem kreatywności w zespołach 

razem z zespołem ekspertów, jesteśmy tu, aby wspierać Cię w tym procesie. 

Nasze podejście jest dostosowane do Twoich potrzeb i Twojej specyfiki.
Nie stosujemy podejścia “jedno służy wszystkim”, ponieważ wierzymy, że każda osoba, każdy zespół, każda organizacja i każda sytuacja jest unikalna. 

W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet cierpi na wypalenie zawodowe, zabiegając o uznanie w pracy lub odchodząc z pracy, nie chcąc stosować taktyki bycia tzw. „better man”. Prawda jest jednak taka, że ​​kobiety – liderki nie opuszczają korporacji, w których czują się szkolone, wspierane, obdarzane zaufaniem i w których czują, że mają równe prawa, głos i , że się rozwijają.

 

ZACZNIJMY PRACOWAĆ RAZEM, ABY STWORZYĆ DYNAMICZNĄ KULTURĘ ORGANIZACYJNĄ DAJĄCĄ ODPOWIEDNIE W NIEJ MIEJSCE DLA KOBIET – LIDEREK I WIZJONEREK!
Wesprzyj kobiety – liderki w swoich zespołach – w rozwoju, we wszystkich obszarach ich życia, pomóż im utrzymać ich  zaangażowanie i motywację.

PROGRAM KREATORKA©

 

POŁĄCZ SIĘ NA NOWO ZE SWOJĄ PRAWDZIWĄ JA!

Jedna „nie do zatrzymania Ty” – Kreatorka!

 

W ciągu 9 tygodni, dołącz do sprawdzonego autorskiego procesu przełamywania schematów i odkrywania ograniczających przekonań, które powstrzymują Cię przed doświadczaniem życia z przestrzeni Twojego prawdziwego potencjału i Twojej autentyczności. 

Wypełnij formularz

Jeśli czujesz, że straciłaś równowagę w życiu, czujesz, że utknęłaś, jesteś zagubiona i nie wiesz jak ruszyć do przodu.
Jeśli czujesz, że nie masz już czasu dla siebie, czujesz się zmęczona, zestresowana, zniechęcona.
Jeśli chcesz dokonać zmian w swoim życiu, ale to wszystko wydaje Ci się bardzo przerażające i obawiasz się opuszczenia obecnej rutyny.

Jeśli poczułaś, że to o Tobie,  ten program jest zdecydowanie dla Ciebie.

Zwłaszcza, jeśli już wcześniej próbowałaś wprowadzić zmiany w swoim życiu, podjęłaś się zmiany na tydzień lub dwa, aby po chwili z powrotem wrócić do starych wzorców. Jeśli brzmi to znajomo, ten program pomoże Ci wyeliminować przestarzałe, niechciane wzorce i w pełni przyjąć swoją autentyczną, prawdziwą Ja. 

A zatem, czy chcesz ponownie połączyć się ze swoją prawdziwą „ja” i obudzić w sobie Kreatorkę?

PROGRAM KREATORKA© to autorski, intensywny program transformacji stworzony przez Malwi. 

Kilka razy w roku przeprowadzamy globalną społeczność kobiet przez 9 tygodniowy, głęboki program – tak abyś na nowo połączyła się z tym, kim naprawdę jesteś i miała odwagę, by przełamać swoje wzorce i ograniczające schematy, które zbudowałaś w ciągu swojego życia, a które oddzielały Cię od życia w pełni, na własnych zasadach, w przestrzeni Twojej autentyczności.

 

9 TRANSFORMACYJNYCH TYGODNI
5 DNI W TYGODNIU

JEDNA „NIE DO ZATRZYMANIA” TY

Podczas 9 tygodni wraz z innymi kobietami świata biznesu z całego świata zanurzysz się w ten holistyczny program, który pomoże Ci pozbyć się ograniczających schematów i przekonań, połączyć się na nowo ze swoim prawdziwym ja, które zawsze w Tobie było i zaczniesz budować swoją wartość, swoją wewnętrzną moc, swoją siłę i potencjał tworzenia.

 

 

Dołączając, uzyskasz dostęp do: 

 1. 9 tygodni programu: 8 tygodni x 5 dni w tygodniu, z 1 tygodniem na “przeregulowanie”  (~30h nagranych materiałów)
 2. Jednej indywidualnej sesja coachingowej po 4 tygodniu programu, celem zidentyfikowania Twoich ograniczających schematów i “przeregulowania”
 3. 8 cotygodniowych grupowych, coachingowych sesji  “check in” na żywo (łącznie ~12 godzin)
 4. Czatu społeczności KREATORKA© w aplikacji mobilnej SI AMAR gdzie możesz dzielić się swoimi doświadczeniami, wyzwaniami, wspierać się nawzajem z innymi uczestniczkami programu. 
 5. Aplikacji SI AMAR – umożliwiającej dostęp do treści programu w dowolnym czasie i miejscu
 6. Śledzenia swoich postępów – gdzie możesz śledzić np. swój poziom stresu i czasu dla siebie.
 7. Prowadzonych medytacji (8 medytacji, zawartych w programie), abyś stała się bardziej uważną, żyła w „tu i teraz” i miała wsparcie w odkrywaniu Kreatorki w sobie. 


Jesteś przeznaczona by żyć radosnym, satysfakcjonujmy, szczęśliwym życiem, a PROGRAM KREATORKA© pomoże Ci wejść na tę ścieżkę!

Jeśli czujesz, że ten program jest dla Ciebie i chcesz wziąć w nim udział, zarejestruj się klikając poniżej, wypełnij formularz rejestracyjny i zarezerwuj 30-minutową sesję wprowadzającą. Podczas sesji porozmawiamy o Twoich wyzwaniach, oczekiwaniach i celach oraz sprawdzimy czy Twój profil pasuje do programu Kreatorka©.
Jeśli się zakwalifikujesz, zajmiemy się również wszystkimi technicznymi i administracyjnymi aspektami Twojego udziału w programie. Ze względu na bardzo spersonalizowany charakter i poziom jakości programu, wielkość grupy nie będzie większa niż 12 osób.

Kontakt

 

W kwestiach dot. współpracy, pytań i innych zapytań, prosimy o kontakt mailowy na adres:
malwina.luczynska@siamar.pl